Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Szwacz/Szwaczka

2024-01-19 ID OFERTY: 930785

Wymagania:


doświadczenie w szyciu elementów tapicerskich min. 3 lata


 


Warunki pracy:


praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-16.00


umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy od 1 dnia pracy!


atrakcyjne wynagrodzenie


możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego


 


Obowiązki:


Producent mebli tapicerowanych poszukuję kandydatów na stanowisko Szwacz/Szwaczki, gdzie gł. zadaniem będzie szycie elementów tapicerskich

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.

Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Wybierając „Chcę dokonać ustawień cookies” możesz sprawdzić, jakie informacje wykorzystujemy oraz skonfigurować wybrane ustawienia.

Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w
polityce prywatności i plików cookies?