Tajemniczy Klient

2024-04-18 ID OFERTY: 949250

Opis stanowiska

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu!

Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje ok. 2 godziny pracy.

Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja obsługi klienta, komfortu użytkowania strony oraz przejście procesu zakładania kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta są darmowe, ponieważ nie są one w pełni funkcjonalne oraz nie można na nich wykonywać operacji finansowych, co jest zawarte w umowie o dzieło. Zakładane są na własne dane, które przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.

Obowiązki:

  • Krótka rozmowa z obsługą klienta,

  • Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe,

  • Aktywacja dostępu do konta,

  • Weryfikacja błędów na kontach,

  • Wykonanie audytu (spisanie własnych doświadczeń wg określonego schematu).

Wymagania stanowiska

  • Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu,

  • Zamieszkanie na terminie Polski,

  • Samodzielna organizacja pracy,

  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

Oferujemy

  • 260 zł – za wykonanie badania podstawowego,

  • 660 zł – za wykonanie badania rozszerzonego,

  • 770 zł netto – dla osób posiadających firmę (kontrakt B2B),

  • Kontakt B2B lub umowę o dzieło,

  • Stała współpraca – 20 badań w miesiącu,

  • Elastyczny grafik – wykonywanie badania o dowolnej porze dnia,

  • Certyfikat Tajemniczego Klienta – potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku,