Technik automatyk

2024-03-13 ID OFERTY: 941139

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży etykiet, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Premie

  • Obiady za 2zł

  • Możliwość rozwoju

Obowiązki

  • Diagnozowanie przyczyn awarii

  • Usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych

  • Wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych oraz wymiana informacji wewnątrz zespołu utrzymania ruchu

  • Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z przepisami prawnymi, BHP, instrukcjami oraz wewnętrznymi standardami / procedurami (np. LOTO)

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego (automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)

  • Praktycznej znajomości, rozumienia zagadnień mechatroniki

  • Umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego) oraz praktyczna umiejętność aktualizacji dokumentacji

  • Umiejętności projektowania prostych układów sterowania automatyki

  • Umiejętności szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, systematycznej organizacji pracy

  • Samodzielności

  • Chęci poszerzania wiedzy technicznej oraz zdolności efektywnego uczenia się

  • Znajomości Simatic Menager (sterowniki PLC firmy Siemens)

Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Human Support Sp. z o.o. z siedzibą w Oleśnicy, ul. Lwowska 31 lok. 101, NIP: 8971801215.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.