Technik Automatyk

2024-10-22 ID OFERTY: 986743

Do nowo otwartego magazynu wysokiego składowania, wyposażonego w najnowocześniejsze technologie automatyki magazynowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Technik Automatyk.

Do Twoich obowiązków będzie należało zapewnienie ciągłości pracy oraz optymalnej wydajności maszyn i urządzeń automatycznych. Twoje zadania będą skupione na konserwacji układów sieci elektrycznych, automatyki, diagnozowaniu oraz usuwaniu awarii sterowników PLC i falowników. Będziesz mieć również okazję, aby brać udział w projektach modernizacyjnych i wdrożeniowych.

Obowiązki:

  • Rozpoznawanie i usuwanie awarii

  • Diagnozowanie awarii sterowników PLC i falowników

  • Konserwacja układów sieci elektrycznych i automatyki

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu automatyki lub pokrewnych

  • Znajomość zagadnień z zakresu: automatyki, elektryki i elektroniki

  • Wiedza z obszaru sterowników PLC oraz falowników

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Mile widziane roczne doświadczenie na stanowisku w obszarze automatyki i uprawnienia SEP G1

Oferujemy:

  • Praca w jedynym tego typu magazynie wysokiego składowania w Tymbarku (powiat limanowski)

  • Praca w systemie zmianowym (4-brygadowy)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stawka do indywidualnej negocjacji

  • Rozbudowany pakiet benefitów w tym: dofinansowanie do wypoczynku, posiłków, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna LUXMED, wyprawka dla pierwszoklasisty oraz inne udogodnienia dla rodziny