Technik Elektryk / Technik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik

2024-10-18 ID OFERTY: 986417

Posiadasz uprawnienia SEP oraz masz wiedzę z zakresu elektryki lub elektromechaniki? Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy Technika Utrzymania ruchu, o specjalności - elektryk lub elektromechanik.

Oferujemy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji (podstawa + dodatki)

  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, posiłki pracownicze, karta lunchowa, możliwość zakupu posiłków po 1 zł i zabrania do domu)

  • pracę w godz. 7-19, 19-17 - 12h (mniej dni pracy w miesiącu - mniejsze koszty dojazdów)

  • możliwość rozpoczęcia pracy w niedługim terminie

Zadania

  • prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń

  • usuwanie awarii i usterek, modernizacje

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • raportowanie

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z obszaru elektryki, elektromechaniki lub elektroniki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • uprawnień SEP

Lokalizacja: okolice Góry Kalwarii, Piaseczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia przez formularz: https://servicetechnical.traffit.com/public/form/a/3b2aea427b32bb3d4b155cef5a7dfdce6b72646676773d3d, 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915