Technik naprawy telefonów

2024-04-26 ID OFERTY: 951004
  • od 4 300,00 do 6 200,00 PLN miesięcznie brutto

    Sękocin Stary (pow. pruszkowski, gm. Raszyn)

    • Pełny etat
    • Umowa zlecenie
    • 2024-04-26

Opis stanowiska :

- Diagnozuje, naprawia i dokumentuje naprawę urządzeń zgodnie z procedurami i wytycznymi.

- Dokonuje zleconych wymian lutowanych części elektronicznych.

- Diagnozuje usterki i dokonuje związanego z tym pomiaru urządzenia.

- Wymienia elementy mechaniczne i kompletne moduły elektroniczne.

- Test urządzeń po dokonaniu naprawy.

- Obsługuje komputer,

- Wgranie oprogramowania od producenta,

Wymagania:

- chęć do pracy;
- język polski – podstawowy / dobry, lub język angielski
- odpowiednie techniczne wykształcenie albo doświadczenie w naprawie rożnego rodzaju techniki;
- znajomość komputera.
- obsługa urządzeń lutownica, multimetr, stacja lutownicza na gorące powietrze, mikroskop.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie na czas

- młody zgrany zespół

- fajną atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany/a aplikuj do nas. Cv wyślij na adres latocha@extermanus.com . A więcej informacji pod numerem 661 - pokaż numer telefonu -