Technik obiektu

2024-09-23 ID OFERTY: 982068

Stanowisko: Technik obiektu

Twój zakres obowiązków

Utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych tj.: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, sanitarne, grzewcze, ppoż., gaz lub inne w zależności od obiektu

Wykrywanie i usuwanie usterek

Obsługa zgłoszeń awarii

Cykliczne przeglądy

Wymiana elementów eksploatacyjnych

Nasze wymagania

Doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku wyżej wymienionych instalacji

Uprawnienia SEP G1

Umiejętność diagnozowania usterek instalacji

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Min. podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)

Komunikatywna znajomość jęz. polskiego

Mile widziane
Uprawnienia SEP G2, G3

To oferujemy

Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny

Dostęp dla dwóch osób do platformy nauki języków eTutor

Karta Multisport już od 21 zł

Premię stażową

Płatny program poleceń od 2000 brutto

Finansowanie szkoleń i egzaminów SEP, UDT i inne

Niezbędne narzędzia i odzież do pracy

Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

Pracę we wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

Kulturę organizacyjną firmy opartą na wartościach i kapitale ludzkim

Możliwość awansu w strukturach firmy, oraz nabycie nowych umiejętności zawodowych

Pełna polityka prywatności: https://engie-services.pl/#polityka-rodo