Technik Serwisu

2024-09-11 ID OFERTY: 980454

Firma SANY Polska zatrudni pracownika na stanowisko Inżynier Serwisu (maszyny budowlane).

Zadania:

  • Odpowiedzialność za codzienną konserwację i naprawy sprzętu w sprzedaży bezpośredniej w regionie;

  • Odpowiedzialność za kierowanie agentami w zakresie dostarczania nowych maszyn, połączeń przychodzących, inspekcji, transformacji technicznej i innych powiązanych usług zgodnie z procesem obsługi firmy;

  • Odpowiedzialność za kierowanie agentami w celu składania formularzy wstępnego przyjęcia, regularnych raportów z inspekcji (serwisu), informacji o serwisie technicznym i materiałów związanych z roszczeniami zgodnie z procesem serwisowym firmy;

  • Odpowiedzialność za odpowiednie szkolenia z klientami i operatorami po dostarczeniu nowych maszyn;

  • Odpowiedzialność za sformułowanie rozsądnego planu zapotrzebowania na części w oparciu o potrzeby serwisowe zakontraktowanego sprzętu.

  • Odpowiedzialność za udzielanie wskazówek online lub udawanie się na miejsce, aby pomóc agentom w rozwiązywaniu technicznych kwestii serwisowych;

  • Odpowiedzialność za regularne organizowanie szkoleń technicznych dla agentów i szkoleń z obsługi systemów powiązanych z Sany.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w branży maszyn ciężkich;

  • Doświadczenie w diagnozowaniu usterek, naprawach i konserwacji maszyn budowlanych;

  • Znajomość elektrycznej, hydraulicznej, mechanicznej struktury lub zasad działania silnika maszyn budowlanych;

  • Ważne prawo jazdy i gotowość do podróżowania na terenie Polski oraz za granicę;

  • Nastawienie na rozwój;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie – u jednego z największych na świecie producentów koparek.

  • Możliwość ciągłego rozwoju w międzynarodowym środowisku, duża różnorodność projektów i zadań, ambitne cele i samodzielność w ich realizacji.

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon i samochód służbowy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza na stronie pracuj.pl.