Technik Serwisu Klimatyzacji do 12 tyś/m-c brutto - od zaraz!

2024-07-24 ID OFERTY: 971945

W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

Dla naszego klienta, który świadczy usługi z zakresu opieki technicznej nad budynkami, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mobilny Technik Serwisu Klimatyzacji HVAC na terenie Warszawy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą lub umowa B2B

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Elastyczny czas prac

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Serwis układów klimatyzacji na określonym terenie

  • Mobilna praca w terenie

  • Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń

  • Usuwanie bieżących usterek

  • Reagowanie na zgłoszenia oraz awarie

Jakie kwalifikacje należy posiadać?

  • 2 letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń systemów klimatyzacyjnych

  • Uprawnienia FGAZ-O oraz SEP GR 1 i 2 (możliwość odświeżenia lub uzupełnienia uprawnień)

  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi podnośników koszowych

  • Dodatkowe autoryzacje producenckie

  • Znajomość topografii Warszawy i okolic

Czekamy na Twoją aplikację online, dołącz do nas jako Mobilny Technik Serwisu Klimatyzacji - HVAC