Technik Ustawiacz Maszyn

2023-12-08 ID OFERTY: 920134

Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy, która nie tylko dostarcza wyjątkowego doświadczenia zawodowego, ale także oferuje stabilność i możliwość długoletniej współpracy? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Dołącz do zespołu jako Technik Ustawiający Maszyny i rozpocznij nowy etap zawodowy.

Nasz klient oferuje nie tylko atrakcyjne benefity, ale także stabilność zatrudnienia. Przekonaj się, jak praca w przyjaznym zespole może wpłynąć pozytywnie na Twój rozwój zawodowy i osobisty.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową. Naszemu klientowi zależy na osobach z pasją i zmysłem technicznym, a znajomość rysunku technicznego to kluczowy element, który jest wyjątkowo ceniony.

Obowiązki:

  • ustawienie i regulowanie maszyn - zgodnie z instrukcjami obsługi sprzętu i wytycznymi BHP,

  • dbanie o bezpieczeństwo BHP pracowników,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie,

  • nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,

  • wysoko rozwinięty zmysł techniczny,

  • znajomość obsługi komputera,

  • kultura osobista, asertywność,

  • postawa proaktywna (proponowanie nowych rozwiązań, optymalizacji pracy),

  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • dzienne dofinansowanie do posiłków w kwocie 9 PLN dla każdego pracownika,

  • system kafeteryjny: min. 50 pkt co miesiąc na koncie pracownika na platformie internetowej (1 pkt = 1 PLN). Punkty można wymieniać na vouchery, kody do sklepów i punktów,
    usługowych, w ramach kategorii: dzieci, sport, rekreacja, wypoczynek, kultura i sztuka,

  • dofinansowanie raz w roku do 2 - tygodniowego wypoczynku,

  • opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • powitalną premię w wysokości - 600 PLN

  • kursy podnoszące kompetencje zawodowe.