Technik utrzymania ruchu

2024-03-12 ID OFERTY: 940863

Noratel Polska to miejsce, gdzie energia nabiera nowego znaczenia. Nasza siedziba w Dobrej, niedaleko Szczecina to przestrzeń, w której technologia i pasja spotykają się z profesjonalizmem i zaangażowaniem naszego liczącego już przeszło 300 osób zespołu.

Od naszych pierwszych kroków w Polsce w 1993 roku ugruntowaliśmy solidną pozycję na rynku, specjalizując się w projektowaniu i produkcji transformatorów, dławików i zasilaczy. Nasza praca dotyka wielu dziedzin, od energii odnawialnej po technikę medyczną, automatykę przemysłową, napędy silnikowe, kolej i elektromobilność (eMobility).

Ale Noratel Polska to nie tylko biznes - to społeczność, która ceni różnorodność, pracę zespołową i nieustanny progres. U nas możesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku, z troską o ludzi i o naszą planetę.

Aktualnie poszukujemy: Technika utrzymania ruchu

Twój zakres obowiązków:

  • konserwacja i utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych i instalacji,

  • przeglądy bieżące i okresowe urządzeń zgodnie z harmonogramem,

  • skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji,

  • przeglądy techniczne maszyn,

  • wypełnianie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • wdrażanie środków zapobiegających awariom oraz proponowanie rozwiązań usprawniających działanie maszyn i ich podzespołom,

  • udział w próbach technologicznych, seriach rozruchowych i uruchomieniach nowych urządzeń.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne w zakresie mechaniki i/lub elektromechaniki,

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu minimum 2 lata,

  • znajomość podstaw mechaniki, elektroniki, hydrauliki i pneumatyki,

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • zdolność do analizowania usterek,

  • zdolności manualne.

Benefity które oferujemy:

  • dofinansowanie do posiłków,

  • karty przedpłacone,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • spotkania integracyjne,

  • inicjatywy dobroczynne,

  • ubezpieczenie na życie,

  • program emerytalny PPK,

  • program Kaizen,

  • parking dla Pracowników,

  • program poleceń Pracowniczych.

Dołącz do zespołu Noratel Polska i wspólnie twórzmy rozwiązania dla klientów na całym świecie!