Technik utrzymania ruchu

2024-04-09 ID OFERTY: 946756

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Technika utrzymania ruchu.

Lokalizacja: Szymanów, Baniocha, Mazowieckie (okolice Piaseczna, Góry Kalwarii)

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;

  • Wynagrodzenie na start 6900 brutto z możliwością osiągnięcia szybkiej podwyżki;

  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy, gorące posiłki za 1 zł;

  • Darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;

  • Pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki

  • Przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń;

  • Usuwanie awarii i usterek;

  • Wykonanie drobnych modernizacji;

  • Dokumentowanie pracy w systemie komputerowym.

Wymagania

  • Doświadczenie w dziedzinie utrzymania ruchu lub na pokrewne;

  • Znajomość z dziedzin pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Uprawnienia SEP;

  • Prawo jazdy kat b - warunek konieczny.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915