Technik Utrzymania Ruchu

2024-10-18 ID OFERTY: 986340

Zakres zadań:

Instalowanie nowych maszyn do cięcia i sztaplowania papieru w siedzibie klientów na terenie Unii Europejskiej

Przeprowadzanie przeglądów oraz bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych

Diagnozowanie i naprawa awarii maszyn

Monitorowanie parametrów technicznych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich prawidłowego działania

Opracowywanie planów naprawczych i modernizacyjnych dla maszyn i urządzeń

Dbanie o stan techniczny narzędzi i sprzętu używanego do wykonywania prac konserwacyjnych

Utrzymywanie dokumentacji technicznej dotyczącej przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń

Uczestnictwo w szkoleniach z zakresu utrzymania ruchu, nowych technologii oraz bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

Miejsce pracy: Frankfurt

Szkolenie z zakresu serwisu i instalacji maszyn

Elastyczny rotacyjny system pracy, np. 4/1 (4 tygodnie pracy, tydzień przerwy), 5/2, 6/2 itp.

Zagwarantowany, opłacony transport oraz zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Przyjazna kultura pracy i koleżeńska atmosfera

Możliwość rozwoju oraz awansu w ścieżce kariery

Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego

Dofinasowanie do kursów i szkoleń

Stabilność zatrudnienia