Technolog

2023-11-07 ID OFERTY: 908470

Technolog

Miejsce pracy: Zarzecze, powiat niżański.

Voster to polska firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jednym z największych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Voster wyznacza trendy w zakresie innowacyjności oferując szeroki asortyment produktów. Marka Voster to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym designem i trwałością.

U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy.

Firma Voster to dziś 30 lat doświadczenia, 5 hal produkcyjnych, ponad 500 pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej (kompletacji produktu) w tym rozkrojów, list materiałowych, obliczenie norm zużycia komponentów i surowców, dobór zestawów montażowych, itp.

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonywanie prototypów nowych, nietypowych produktów oraz przygotowanie ich do testów (tj. kart produktów, materiałów informacyjno-technicznych, rysunków technicznych)

  • Modernizacja istniejących koncepcji i produktów, tworzenie dokumentacji technicznej

  • Poszukiwanie i wdrażaniem nowych technologii i materiałów produkcyjnych

  • Analiza zgodności wdrażanego produktu, zastosowania lub procesu technologicznego z posiadaną dokumentacją dopuszczającą wyrób budowlany do obrotu

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia odpowiedniego przepływu materiałów i terminowego wykonania zleceń.

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technologicznych oraz wprowadzanie usprawnień w procesach.

  • Raportowanie stanu wdrożenia

  • Przygotowanie materiałów niezbędnych do przeprowadzonych badań laboratoryjnych

  • Prowadzenie niezbędnych szkoleń z zakresu wdrażanych procesów technologicznych i produktów

  • Współpraca z pozostałymi oddziałami w zakresie szkoleń, optymalizacji procesów,

  • Udział w projektach dotyczących bezpieczeństwa, poprawy jakości oraz wydajności produkcji

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Technologa Produkcji lub w podobnej roli. Mile widziane doświadczenie w branży drzwiowej lub meblarskiej.

  • Znajomość oprogramowaniem AutoCad. Mile widziana znajomość oprogramowania SolidWorks.

  • Wykształcenie wyższe inżyniersko-magisterskie, mile widziana Technologia Drewna lub Technologia Produkcji

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego

  • Zdolność do analizy dokumentacji technicznej oraz opracowywania procedur produkcyjnych.

  • Dobra znajomość Excela

  • Samodzielność, sumienność i dokładność

  • Komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość procesu technologicznego w produkcji drzwi

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w dynamicznym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nagrody za pomysły usprawniające prace

Benefity:

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki na firmowe produkty

Wierzymy, że sukces firmy tworzą pracujący w niej ludzie. Już dziś dołącz do nas i wspólnie twórzmy przyszłość!

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedłożonych przeze mnie dokumentach oraz w CV, procesie obecnej rekrutacji oraz dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Voster spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Zarzeczu, ul. Mickiewicza 155 (37-400)”.