Technolog-konstruktor do przyuczenia

2024-04-30 ID OFERTY: 951738

Nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze technologii i projektowania?
Jeśli jesteś osobą z niewielkim doświadczeniem, ale pełną zapału i chęci do nauki, to ta oferta jest dla Ciebie.  Dla naszego Klienta poszukujemy Technologa-konstruktora.

Oferujemy możliwość wsparcia i przyuczenia, byś mógł/a osiągnąć pełen potencjał swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy

  • Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;

  • Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po - umowa o pracę na rok;

  • Wynagrodzenie od 6200 zł brutto i wyżej - dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności;

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • Stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

Obowiązki

  • Tworzenie rysunków technicznych grzałek, bojlerów, komponentów i poprawa istniejących projektów;

  • Tworzenie list materiałowych i cykli produkcyjnych;

  • Obsługa systemów zarządzania produkcją i magazynem, programów Inventor 3D;

  • Opracowanie przyrządów do produkcji;

  • Druk 3D matryc kontrolnych;

  • Kontrola zgodności z rysunkiem komponentów od dostawców.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie;

  • Znajomość programów Office oraz programów do tworzenia rysunków technicznych;

  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów;

  • Samodzielność;

  • Chęć do nauki.

Mile widziane:

- doświadczenie w projektowaniu i rysowaniu komponentów w branży metal-mechanicznej;
- znajomość j. angielskiego.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz. Jeśli masz pytania skontaktuj się pod numer 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915