Technolog produkcji

2024-04-02 ID OFERTY: 945251

Opis stanowiska

  • Przygotowanie opracowań dotyczących walidacji parametrów, pozwalających na wprowadzanie zmian w procesie technologicznym celem optymalizacji.

  • Wsparcie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prób technologicznych.

  • Wsparcie w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji technologicznej, receptur oraz instrukcji/procedur.

  • Zbieranie i weryfikacja danych umożliwiających wykonanie kalkulacji cenowych nowych produktów.

  • Analiza oraz prowadzenie działań usprawniających proces pod kątem minimalizacji strat materiałowych i wydajnościowych oraz inicjowanie i uczestnictwo w projektach związanych z tą tematyką.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, inżynieria przem.spoż.

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego w Polsce i UE.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność analizy i interpretacji wyników.

  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia.

  • Znajomość HACCAP, ISO

Oferujemy

  • Pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników

  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień

  • Dobre wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.