technolog-programista

2024-06-06 ID OFERTY: 959912

Firma produkcyjna z branży obróbki skrawaniem

poszukuje pracownika na stanowisko:

Technolog-Programista CNC

Wymagania:

-  kilkuletnie doświadczenie w pracy podobnym stanowisku technolog/programista

-  dobra znajomość programu CAD-CAM ( program: EDGECAM)

-  umiejętność tworzenia programów w środowisku EDGECAM na maszyny CNC – frezarki

    trzy- i pięcioosiowe, tokarki CNC

-  umiejętność opracowywania technologii na wykonanie pojedynczych detali na

    numerycznych centrach frezerskich oraz tokarskich na bazie programu EGDECAM

-  doświadczenie w prowadzeniu i planowaniu gospodarki narzędziowo-materiałowej

-  znajomość systemów sterowania maszyn CNC Sinumeric 810 i 840D

-  znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

-  umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

-  mile widziana będzie znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Zakres obowiązków:

- tworzenie technologii dla wykonania małoseryjnych detali na frezarkach pięcio- i

  trzyosiowych oraz tokarkach CNC

- pisanie programów CAM w programie EDGECAM

- współpraca z pracownikami produkcji w zakresie wykonywania detali

- odpowiedni dobór narzędzi skrawających

- nadzór nad gospodarka narzędziową

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- pracę w nowoczesnej firmie

- umowę o pracę lub ewentualnie możliwość świadczenia usług na podstawie działalności

  gospodarczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na niżej podany adres mailowy:

wallrav@wallrav.com

ZAROBKI: 9.000-11.200 zł brutto miesięcznie