Technolog Programista CNC - obróbka blach / Uop lub b2b

2024-08-01 ID OFERTY: 973617

Dla jednego z naszych Klientów, stabilnego pracodawcy, poszukujemy Technologa Programisty CNC - obróbka blach.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio lub B2B

  • rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy

  • pracę od poniedziałku do piątku (7-15)

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę z nowoczesnymi technologiami

Zadania

  • tworzenie rysunków technicznych na podstawie informacji z działu handlowego

  • programowanie maszyn CNC (wykrawarki, lasery)

  • przetwarzanie plików graficznych

  • optymalizacja procesów

  • tworzenie kompletnej technologii wyrobu, rozchody materiałowe, operacyjne, normy czasowe

  • praca na programach AutoCAD, Fusion 360, CorelDRAW, TOPS300, TruTops, Subiekt GT

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości systemu klasy ERP, programów do projektowania 2D, 3D

  • znajomości oprogramowania maszyn CNC

Lokalizacja: Karczew

Osoby zainteresowane prosimy o zainteresowanie prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915