Technolog Przygotowania Produkcji

2024-02-14 ID OFERTY: 935774

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : OPOLE (Chmielowice)

Opis stanowiska:
 Opracowanie zleceń produkcyjnych od strony technologicznej
 Wdrożenie produkcji nowych zamówień
 Przygotowania ewidencji wyrobów
 Przeprowadzanie prób wdrożeniowych dla nowych wyrobów i komponentów
 Nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji
 Analizę rynku komponentów poligraficznych, dobór komponentów do danej produkcji
 Prowadzenie, kontrolę i aktualizację ewidencji w systemie elektronicznym oraz dokumentacji
papierowej związanej z procesem przygotowania produkcji
 Aktywną komunikację z innymi działami firmy
 Przygotowywanie analiz i zestawień
 Kontakt z klientami w obszarze technologii, jakości i reklamacji
 Kontakt z dostawcami komponentów i narzędzi w obszarze technologii, jakości i reklamacji.
 Doradztwo technologiczne dla opiekunów klienta, handlowców
 Przygotowanie dokumentów dla klientów: specyfikacje, deklaracje etc.

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe kierunkowe (poligrafia)
 Mile widziana znajomość BRCGS Global Standard for Packaging Materials Issue 6
 Dobra znajomość chemii mile widziana
 Doświadczenie na podobnym stanowisku w drukarni opakowaniowej mile widziane
 Umiejętność prowadzenia rozmów i ustaleń z klientami
 Samodzielność i inicjatywa w działaniu
 Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
 Dobra znajomość obsługi programów graficznych
 Odpowiedzialności, rzetelności i uczciwości
 Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
 Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego umożliwiająca swobodną
komunikację w obszarze zawodowym, min. poziom B2
Oferujemy:
 Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
 Stabilne warunki zatrudnienia
 konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy
 Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
 Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
 Możliwość rozwoju zawodowego, kreowania i wdrażania nowych rozwiązań