Telefoniczny doradca klienta ds. sprzedaży z orzeczoną niepełnosprawnością

2024-04-24 ID OFERTY: 950370

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Telefoniczny doradca klienta ds. sprzedaży

Praca zdalna na zastępstwo (czerwiec - wrzesień)

Obowiązki:

· Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących (centrala telefoniczna),

· Regularny kontakt telefoniczny z klientami – zapewniamy bazę stałych klientów i przestrzeń na bycie sobą podczas rozmowy,

· Przedstawienie oferty i wsparcie klientów w procesie zakupu / złożenia zamówienia,

· Bieżąca współpraca z działem sprzedaży, zakupów oraz wsparcia operacyjnego,

· Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

· Realizacja założonych celów jakościowych i sprzedażowych,

· Praca z systemem SAP oraz na dedykowanej platformie

Wymagania:

· Masz za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej produktów/ usług do klienta biznesowego,

· Jesteś samodzielny/-a w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,

· Posiadasz umiejętność słuchania i podtrzymywania rozmowy,

· Masz lekkość i płynność w rozmowie z klientem,

· Cechuje Cię wysoka kultura osobista, cierpliwość oraz pogodne usposobienie w codziennych relacjach z innymi,

· Masz wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

· umowę o pracę

· pracę zdalną

· narzędzia pracy i dostępy uprawnienia

· opieka medyczna

· ubezpieczenie grupowe

· karty sportowe

· pracę w miłym i zgranym zespole

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 795 156 380 lub przesłać CV na adres: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396