Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta

2024-07-02 ID OFERTY: 966501

Rekrutacja odgrywa kluczową rolę w budowaniu lojalności klientów i osiąganiu sukcesu firmy.

Dlatego też, rekrutacja do działu obsługi klienta, sprzedaży i customer experience jest niezwykle ważnym dla nas procesem, który wymaga odpowiedniego podejścia do każdego kandydata.

Dla naszego Klienta działającego w branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli szukasz pracy w której będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła, przy tym zależy Ci na pracy w domu to zapraszamy do składania CV.

Oto co jeszcze może zaoferować nasz klient...

Twój zakres obowiązków:

  1. aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon,

  2. realizowanie założonych celów sprzedażowych indywidualnych,

  3. ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania:

  1. doświadczenie w pracy w Call Center, w sprzedaży telefonicznej lub w pozyskiwaniu klientów przez telefon,

  2. generowanie 50 leadów miesięcznie,

  3. pracujesz kiedy chcesz i o której chcesz - Twoim zadaniem jest wygenerowanie leadów w ciągu miesiąca,

  4. bardzo dobra znajomość języka polskiego, dobra dykcja i wymowa,

  5. wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  6. otwartość i pozytywne nastawienie, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań,

  7. samodzielność i samodyscyplina - pracujemy w 100% zdalnie - stawiamy na zaufanie, a nie na kontrolę,

  8. własny sprzęty – komputer/laptop, słuchawki z mikrofonem oraz stabilne łącze internetowe.

To oferujemy:

  1. na start umowę o dzieło na miesiąc lub kontrakt b2b – Ty decydujesz,

  2. materiały i narzędzia do pracy – już nasza w tym głowa, aby to zapewnić!

  3. wynagrodzenie zależne od wyników, a nie czasu pracy- im więcej leadów pozyskujesz, tym większe wynagrodzenie,

  4. praca 100% zdalna - wszystko odbywa się wygodnie w Twoim domu – aplikacja, rekrutacja i praca.