Tokarz

2024-08-30 ID OFERTY: 978921

Opis stanowiska

  • wykonywanie elementów na maszynach konwencjonalnych, zgodnie z dokumentacją oraz ustaleniami z Kierownikiem,

  • dobór narzędzi i parametrów skrawania,

  • dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt firmowy,

  • udział w rozwijaniu Działu Obróbki Skrawaniem w Wydziale Maszyn Wirnikowych.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenia zawodowego lub średniego o profilu obróbki skrawaniem,

  • umiejętności obsługi tokarek konwencjonalnych, wiertarki promieniowej, frezarki,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,

  • umiejętności dobrania odpowiednich narzędzi oraz parametrów do obróbki skrawaniem,

  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna, średnicówka zegarowa,

  • dbania o stanowiska pracy oraz sprzęt firmowy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe.