Tokarz manualny → Wieruszów

2024-06-23 ID OFERTY: 964543

Opis stanowiska

  • Obróbka oraz regeneracja elementów (wałek, śruba,
    tuleja, nakrętka) na tokarkach manualnych

  • Produkcja jednostkowa (samodzielny sobór parametrów)

  • Praca w Wieruszowie

Wymagania stanowiska

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na wyżej
    wymienionym stanowisku lub podobnym

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Umiejętnośc wykonania pasowania wałek-tuleja
    w zadanym polu tolerancji

  • Umiejętność wykonywania gwintów

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie
    z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie plus premia
    w wysokości 5000-6000 zł brutto

  • Bonusy świąteczne

  • Pakiety medyczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiety sportowe

  • Karta obiadowa

  • Możliwość rozwoju zawodowego
    w postaci szkoleń i uprawnień

Opiekunowie rekrutacji

Sali Marta
marta@sedulus.pl

+48608554697