Tokarz - obsługa tokarki

2024-06-13 ID OFERTY: 961422

Firma Anatol w Bielsku Podlaskim zatrudni osobę na stanowisko Tokarz.

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki,

  • sprawdzanie jakości produktów,

  • czytanie dokumentacji technicznej

  • dbałość o miejsce pracy

  • konserwacja i czyszczenie używanych na danym stanowisku maszyn.

Oczekujemy:

- wykształcenia minimum zawodowego,

- umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

-umiejętności czytania rysunku technicznego,

-znajomość procesów obróbki metalu,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- pracę na pełen etat,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email lub osobiście w siedzibie firmy. Jednocześnie zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Harmonogram:8 godzin dziennie

kadry@anatolsp.pl