Tokarz/Frezer - Zgierz- praca od zaraz!

2024-03-19 ID OFERTY: 942514

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Tokarz/Frezer

Miejsce pracy: Zgierz

O miejscu pracy:

Wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz wysokie kompetencje wdrożeniowe dostarczając systemy intralogistyczne szyte na miarę.

Oferujemy systemy składowania, automatykę i robotykę magazynową, wózki widłowe, urządzenia autonomiczne oraz oprogramowanie.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·        Pracę na 1 zmianę(6-14)

·        Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

·        Wolne weekendy

·        Przyjazną atmosferę pracy

Zadania:  obsługa i regulacja obrabiarek konwencjonalnych, obsługa narzędzi pomiarowych.

Wymagania:

·        Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

·        Umiejętność obsługi i regulacji obrabiarek konwencjonalnych,

·        Znajomość narzędzi pomiarowych oraz rysunku technicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: d.wozniak@e-workspa.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Produkcja przemysłowa

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Doświadczenie Zawodowe: 1- 2 lata

Rodzaj zatrudnienia: Praca tymczasowa

Etap kariery zawodowej: Pracownik fizyczny