Towarowanie

2024-05-23 ID OFERTY: 956972

Towarowanie

OFERUJEMY:

- pracę od zaraz z możliwością rozwoju - awansu;

- konkurencyjne wynagrodzenie

- umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;

- podpisanie umowy bez wychodzenia z domu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykładanie towaru

- sprawdzanie dat ważności asortymentu

WYMAGANIA:

-dyspozycyjność do pracy;

-dobra organizacja pracy własnej

-zaangażowanie

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 446

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej