Ustawiacz maszyn

2024-02-19 ID OFERTY: 936616

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Ustawiacz maszyn

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż, konserwacja, przeglądy form wtryskowych

  • ustawianie procesu wtrysku tworzywa sztucznego, działania w celu wyeliminowania wad

  • przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zadaniami

  • wspieranie i koordynowanie prac w zespole

  • wdrożenie w zakresie uruchamiania nowej produkcji​

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • umiejętność zarządzania realizacją zadań zespołu

  • gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6)

  • umiejętność obsługi wtryskarek

  • znajomość technologii procesu wtrysku

  • mile widziane: znajomość obsługi maszyn wtryskowych firmy Engel, uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego IIS

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • wynagrodzenie 7 tys. zł brutto (możliwy jednorazowy dodatek relokacyjny)

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci z okazji Mikołaja, dodatki na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia.​

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.