Ustawiacz maszyn - Jelcz-Laskowice

2024-08-21 ID OFERTY: 976778

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Pracę na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6.00), możliwe nadgodziny

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Zadania

  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń

  • Montowanie przyrządów (narzędzi tłocznych) na prasach

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszyn

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość obsługi pras i procesów tłoczenia matali na zimno

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość rysunku technicznego.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Ustawiacz" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty