Ustawiacz maszyn - DO PRZYUCZENIA!

2024-09-06 ID OFERTY: 979970

Do zakładu działającego w branży obróbki blach, poszukujemy Ustawiacza maszyn. Jesteśmy otwarci również na osoby do przyuczenia.  Do współpracy stałej!

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio

  • pracę na 3 zmiany (22-14-6);

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności - od 4300 brutto do 6999 zł brutto

  • premię motywacyjna do 300 zł brutto

  • premie jakościowo-wydajnościowe do 650 zł brutto

  • szeroki pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie grupowe, posiłki pracownicze, system rekomendacji pracowników, dostęp do platformy nauki j. obcych, szkoleń rozwojowych, e-booków, dostęp do zakładowej siłowni;

  • stałą pracę w stabilnej organizacji

Obowiązki

  • przezbrajanie maszyn i urządzeń;

  • montowanie przyrządów (narzędzi tłocznych) na prasach;

  • diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie procesu produkcyjnego;

  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszynie.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym;

  • mile widziane doświadczenie w drobnych naprawach maszyn i urządzeń LUB doświadczenie w ustawianiu maszyn;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe / podesty ruchome / suwnice lub SEP.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj", po więcej pytań zapraszamy pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915