Ustawiacz maszyn produkcyjnych

2024-08-30 ID OFERTY: 978917

Opis stanowiska

sprawowanie technicznego nadzoru nad całością linii i bezpośrednia obsługa maszyny
wykonywanie regulacji i przezbrojeń maszyn
kontrola parametrów jakościowych procesu
prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
udział w procesach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości

Wymagania stanowiska

Zdolności oraz doświadczenie techniczne- zainteresowanie branżą produkcyjną
Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość
Dyspozycyjność do pracy zmianowej, praca odbywa się w trybie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

Oferujemy

bezpieczne środowisko pracy;
pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed, kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;
rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę tymczasową z perspektywa przejścia na umowę o pracę