Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi

2024-04-18 ID OFERTY: 949186

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji – ustawianie przyrządów

  • wykonywanie przeglądów, operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych narzędzi produkcyjnych (tłoczniki, wykrojniki, kasety formujące) zgodnie z procedurami

  • przygotowywanie narzędzi do wydania na produkcję

  • prace tokarskie i szlifierskie związane z drobnymi naprawami narzędzi i przyrządów produkcyjnych (ostrzenie matryc i stempli, docieranie stempli i oczek ciągowych)

  • działanie w zgodzie z przepisami technicznymi, BHP, jakościowymi i standardami firmy

  • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu mechanicznym

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • praktyczne doświadczenie w ustawianiu przyrządów na  prasach hydraulicznych, mimośrodowych i  innych maszyn

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe oczekiwania:

  • mile widziane posiadanie uprawnień do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • szeroki pakiet socjalny.

Zgłoszenia z zapisem w tytule "Ustawiacz" prosimy nadsyłać na adres: j.kowalczyk@merabellows.pl lub a.zielinska@merabellows.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)