Wózkowy / Magazynier

2024-04-18 ID OFERTY: 949010

Zadania:

  • Rozładunki dostaw surowców i opakowań.
  • Kompletowanie wysyłek surowców i opakowań zgodnie z zamówieniami z działu produkcji.
  • Przesunięcie międzymagazynowe.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia na kierowanie wózkami wydane przez UDT.
  • Znajomość podstawowej obsługi terminala CK3.
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w systemie 4 zmianowym.
  • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew, Żyrardów.

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko: