Wydawca magazynowy (magazyn części zamiennych i narzędzi)

2024-04-10 ID OFERTY: 947088

Grupa CANPACK  jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK  osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

WYDAWCA MAGAZYNOWY

(magazyn części zamiennych i narzędzi)
Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Odbiór i weryfikacja (pod względem ilości i zgodności z zamówieniem) przesłanych przez dostawców części zamiennych oraz dokumentów,

  • Przyjmowanie i wydawanie części zamiennych i narzędzi z magazynu,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie SAP,

  • Optymalizacja rozłożenia części na magazynie oraz dbanie o powierzony towar,

  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

  • Organizacja pracy magazynu

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Mile widziane wykształcenie średnie o profilu technicznym lub logistycznym,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność oraz sumienność w wywiązywaniu się z powierzonych obowiązków,

  • Dobra organizacja pracy

  • Mile widziane będą: doświadczenie zawodowe zdobyte na analogicznym stanowisku oraz znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna,

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny:

    • prywatna opieka medyczna,

    • ubezpieczenie na życie,

    • Pracowniczy Program Emerytalny,

    • kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),

    • dofinansowanie do posiłków,

    • dofinansowanie do wczasów,

    • dofinansowanie na święta,

    • preferencyjne pożyczki dla pracowników;

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj