Zapraszamy do współpracy Zbrojarzy/ Brygady Zbrojarzy w Tarnowie.

2024-03-29 ID OFERTY: 944849

Opis stanowiska:

Budowa Bloku Mieszkaniowego w Tarnowie.

Wymagania:

  • Wiązanie cęgami zbrojarskimi

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Doświadczenie w zawodzie zbrojarz

  • Odpowiedzialność

  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stawka 30-32 zł/netto na początek

  • Zakwaterowanie w komfortowym mieszkaniu z dostępem do kuchni, łazienki

  • Legalne zatrudnienie

  • Wyrobienie wszystkich niezbędnych dokumentów na zaproszenie , karta pobytu.

  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce

Jesteś zainteresowany ? Masz pytania?

Zadzwoń:

511 776 882 lub 511 401 901

Napisz do nas: km@est-pologne.eu lub jt@est-pologne.eu