Zastępca Głównej Księgowej

2024-10-04 ID OFERTY: 984188

Dla naszego klienta, firmy która dynamicznie się rozwija w sektorze retail z siecią ponad 150 sklepów stacjonarnych, hurtowni i kanałów e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej, która wesprze zespół księgowy w bieżących operacjach oraz projektach badawczo-rozwojowych.

Zakres obowiązków
 • Wsparcie głównej księgowej w zarządzaniu zespołem 4 księgowych oraz w bieżących procesach księgowych.
 • Nadzór nad księgowością sprzedaży z kanałów retail, hurtu i e-commerce.
 • Udział w projektach badawczo-rozwojowych, w tym wymiana kas fiskalnych i integracja sieci sklepów z centralnym systemem księgowym.
 • Wsparcie w raportowaniu zewnętrznym (ZUS, Urząd Skarbowy) oraz przygotowaniu sprawozdań finansowych.
 • Współpraca z działem IT przy automatyzacji procesów księgowych oraz przy przyszłych projektach omnichannel.
 • Przygotowanie dokumentacji do audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Poszukiwane kompetencje
 • Wieloletnie doświadczenia w księgowości, w tym doświadczenie w sektorze retail, najlepiej w dużych sieciach.
 • Znajomość przepisów polskiego prawa rachunkowego i podatkowego.
 • Znajomość systemów ERP oraz zaawansowana znajomość Excela.
 • Doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami faktur oraz z dokumentacją importową.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalajacym raportowanie do centrali za granicą.
 • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność pracy pod presją oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, gdzie współpraca i wsparcie zespołu są kluczowymi wartościami.
 • Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie zdrowotne Lux Med, rabat pracowniczy 50% na produkty firmy.
 • Możliwość rozwoju zawodowego i zaangażowanie w innowacyjne projekty księgowe.