Zastępca Kierownika Produkcji

2024-02-09 ID OFERTY: 934873

Dzień dobry,

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Tychy

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników.

  • Realizacja planu produkcyjnego w powierzonym obszarze.

  • Raportowanie wyników produkcji w systemie produkcyjnym.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas procesu produkcyjnego.

  • Rozwój podległego zespołu i zastępców.

  • Doskonalenie i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz pracy podległych osób.

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad i procedur BHP.

  • Monitorowanie czasu pracy podległych pracowników.

  • Współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym.

  • Umiejętność ustalania priorytetów, harmonogramów oraz podziału prac pomiędzy pracownikami produkcji.

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, m.in. Lean Manufacturing.

  • Nastawienie na rezultat, determinacja w dążeniu do celu.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i optymalnej wydajności linii produkcyjnych.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne warunki pracy.

  • Ambitne wyzwania i projekty.