Pracownik kawiarni - zastępca menagera

2024-08-21 ID OFERTY: 976838

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem w czasie pracy

  • Nadzorowanie zaopatrzenia

  • Przygotowywanie grafików

  • Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur i standardów

  • Obsługa klientów

Wymagania stanowiska

  • Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii (wymagana książeczka sanepidowska)

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Znajomość języka angielskiego A1/A2

  • Mile widziana obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy

  • Niezbędne jest przejście przez każde stanowisko celem nabycia wiedzy o miejscu pracy

Oferujemy

  • Umowę zlecenie (2-3 miesiące, szkolenia stanowiskowe), następnie umowę o pracę (zastępca menagera)

  • Wynagrodzenie 4720 - 5260zł brutto/miesiąc

  • Pracę na 2 zmiany (10:00-22:00)

  • Pracę od poniedziałku do niedzieli (co drugi weekend pracujący)

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia