Zastępca kierownika produkcji - betony ogniotrwałe

2024-09-11 ID OFERTY: 980545

Opis stanowiska

  • Przestrzeganie i pilnowanie poprawnego wykonywania procesu produkcji i procesów powiązanych z produkcją

  • W razie potrzeby możliwość zastąpienia operatora nitki produkcyjnej

  • Nadzór wraz z kierownikiem produkcji, bieżące utrzymanie ruchu maszyn oraz ich konserwacje miesięczne i przeglądy roczne

  • Znajomość aktualnego planu produkcji, w przypadku nieobecności kierownika dostosowanie do potrzeb klientów

  • Nadzór magazynu i stanu surowców, pilnowanie wyznaczonych stref składowania, dostarczanie surowców z magazynu do aktualnej produkcji

  • Przygotowywanie dokumentajci magazynowej, takiej jak : WZ, PZ.

  • Wykonywanie okresowych remanentów magazynowych

  • Nadzór nad załadunkami towarów do klientów oraz wykonywanie załadunku

  • Optymalizacja i podnoszenie efektywność pracy nitki produkcyjnej oraz zespołu

  • Działania prowdzące do utrzymania certyfikacji ISO 9001

  • Kontakt z dostawcami surowców i materiałów w celu uzyskania aktualnych ofert

  • Wykonuje inne działania związane z działalnością firmy oraz inne obowiązki służbowe powierzone przez przełożonych

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na produkcji (najlepiej jako brygadzista/lider/kierownik)

  • Obsługa komputera oraz Word+Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie przy obsłudze, konswerwacji i przeglądach maszyn

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe i suwnice

Oferujemy

  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy

  • Wynagrodzenie: 5800-6500 zł brutto/miesiąc

  • Pracę I-zmianową w godzinach 7:00-15:00 - sporadycznie nadgodziny oraz druga zmiana 15:00-23:00

  • Telefon służbowy oraz laptop

  • Przewidziane szkolenia w przypadku braku uprawnień UDT

  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników