Zgrzewacz – okuwacz plandek

2024-10-22 ID OFERTY: 986666

Zatrudnimy osoby, które są gotowe na naukę nowych umiejętności technicznych lub maja nawet niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

- Lutowanie i zgrzewanie łatek po obu stronach plandeki, usuwanie sadzy i szwów

- Zaciskanie oraz wbijanie otworów na nity, czyszczenie plandek

- Malowanie i nanoszenie logotypów na plandeki według wzorów

- Cięcie i wycinanie elementów oraz przygotowywanie materiałów

- Transport materiałów i narzędzi pomiędzy działami produkcji

Oferujemy:

- Umowa zlecenie

- Możliwość zakwaterowania (koszt: 500 zł miesięcznie)

- Szkolenie z obsługi urządzeń na miejscu

Czas pracy:

- Praca zmianowa: 8 godzin dziennie na 2 zmiany (I zmiana: 06:00-14:00, II zmiana: 14:00-22:00)

- 5 dni w tygodniu, możliwość dodatkowych godzin pracy w zależności od zapotrzebowania w sobotę lub niedziele

- Przerwa 20 minut, bez pracy nocnej

Wynagrodzenie:

- 30,18 zł brutto/godz.

Dodatkowe informacje:

- Praca w temperaturze pokojowej, zakład posiada stołówkę (dostępny czajnik i mikrofalówka)

- Wymagana sprawność fizyczna

- Możliwość pracy bez znajomości języka polskiego (znajomość języka rosyjskiego mile widziana, zapewniamy tłumacza na miejscu)

- Konieczność posiadania wygodnej odzieży roboczej i obuwia

**Aplikuj już teraz!** Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się do nas, aby rozpocząć pracę w przyjaznym zespole.