Zootechnik w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Radomierzu

2024-04-15 ID OFERTY: 948284

RektorUniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiuogłasza konkurs otwarty na stanowiskozootechnikaw Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Radomierzu

Główne zadania i obowiązki
 • dbanie o zdrowie, kondycję i dobrostan zwierząt;
 • dobór odpowiednich reproduktorów w obrębie rasy i typu użytkowego zwierząt do hodowli;
 • prowadzenie dokumentacji hodowlanej;
 • ocena efektów prowadzonej hodowli;
 • kontrola stanu zdrowotnego zwierząt;
 • dbanie o właściwą pielęgnację zwierząt;
 • znakowanie zwierząt, systematyczne prowadzenie dokumentacji hodowlanej i obrotem zwierząt;
 • nadzór nad prawidłowym żywieniem zwierząt i zapewnieniem im odpowiedniej paszy;
 • dobór pasz i nadzór nad prawidłowym żywieniem;
 • dbanie o właściwe warunki zoohigieniczne;
 • dozór nad przebiegiem ciąży i opieka okołoporodowa;
 • organizowanie pracy i nadzorowanie personelu zatrudnionego przy stadzie zwierząt Stacji;
 • nadzór nad studentami odbywającymi praktyki bezpośrednio przy zwierzętach w Stacji.

Wymagania
 • doświadczenie w pracy przy chowie bydła;
 • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku: zootechniczne, weterynaryjne;
 • bardzo dobra organizacja pracy;
 • gotowość do pracy bezpośrednio ze zwierzętami;
 • chęć specjalizacji w kierunku bydła mięsnego;
 • umiejętność obsługi komputera;
 • dyspozycyjność;
 • prawo jazdy kat. B i T;
 • dobry stan zdrowia.

Oferujemy
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • stabilne warunki zatrudnienia;
 • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
 • szeroki pakiet socjalny;
 • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
 • dofinansowanie aktywności sportowej;
 • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
 • dodatkowe wynagrodzenie roczne.