Ślusarz narzędziowy

2024-06-27 ID OFERTY: 965503

Jeśli potrafisz obsługiwać narzędzia ślusarskie oraz przyrządy pomiarowe oraz posiadasz praktykę zawodową w tym zakresie, to zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykańczanie i pasowanie poszczególnych elementów form wtryskowych,

  • Montaż form i przygotowanie prób

  • Demontaż form i przygotowywanie poszczególnych elementów do kolejnych operacji,

  • Udział w próbach form

Wymagania:

  • Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich

  • Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu technicznym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 28 zł - 38 zł brutto/h (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

  • Pracę od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie)

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy

  • Refundację kosztów nauki w szkolnictwie wyższym

  • Fundusz socjalny z możliwością wyboru świadczenia

  • Dofinansowanie do posiłków i napojów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.