Ślusarz w dziale produkcji elektrycznej i automatyki

2024-06-25 ID OFERTY: 964963

Dla Naszego klienta, niekwestionowanego lidera działającego w branży elektrotechnicznej oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego ślusarza, który dołączy do zespołu produkcji instalacji elektrycznych i urządzeń elektrycznych. Jeśli masz doświadczenie w pracy jako ślusarz i jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w branży elektrycznej, zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w nowoczesnym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • możliwość pracy nad różnorodnymi projektami dla klientów z różnych branż.

Obowiązki:

  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metali (cięcie, gięcie, spawanie, wiercenie, toczenie, frezowanie itp.),

  • montaż i instalacja elementów konstrukcyjnych zgodnie z wytycznymi technicznymi i schematami elektrycznymi,

  • współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia terminowego dostarczenia gotowych produktów zgodnie z wymaganiami klienta,

  • współudział w procesie optymalizacji i doskonalenia procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku ślusarza lub w podobnej roli,

  • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi,

  • zdolność do pracy w zespole, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zainteresowanie branżą elektrotechniczną i gotowość do nauki nowych umiejętności,

  • mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej, ale nie jest to wymóg konieczny.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć nowe wyzwanie w branży elektrotechnicznej, prześlij swoje CV poprzez formularz aplikacyjny.

Więcej informacji pod numerem tel. 574575499

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem rekrutacyjnym i czekamy na Twoje aplikacje!

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)