Працівник складу / Stryków - umowa o pracę

2024-05-24 ID OFERTY: 957130

Агенція працевлаштування KS Service S.A. номер сертифікату KRAZ 23286 – лідер новітніх рішень в напрямку HR.

Для нашого клієнта – постачальника посилок, що працює в Європі та Північній Америці відкриваємо набір працівників на посаду:

Працівник складу в місті Stryków

Мешкаєте в місті Stryków або десь поблизу та не бачите проблем з доїздом до праці?

Бажаєте працювати на umowa o pracę тільки на одну зміну?

Залиште своє CV та зателефонуйте за номером 571 243 506

Вимоги:

  • Польська мова на комунікативному рівні;

  • Досвід роботи на складах;

Обов’язки:

  • Завантаження та розвантаження автомобілів;

  • Сортування та сканування замовлень.

Пропонуємо:

  • Umowa o prace від першого дня працевлаштування;

  • Робота в одну зміну: 19:30 – 03:30;

  • Зарплата від 6000 zł brutto;

Зацікавлені? Тоді вишліть своє CV (резюме) та зателефонуйте 571 243 506

Дзвінки приймаємо від 08-00 до 16-00 з понеділка по п’ятницю