Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierowca/operator wózka widłowego

Data dodania oferty: 2019-08-09
ID oferty: 691
Dodaj do obserwowanych

Personel Konsulting

(zobacz więcej)

Niemcy, Landshut

| pełny etat
Zobacz na mapie
Zadzwoń 516... zobacz cały
Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiego  zakładu usług transportowych   z okolic miasta Landshut osoby na stanowisko Kierowca /Operator wózka widłowego.

Opis / Obowiązki:
Praca polega na wykonywaniu usług transportowych wózkiem widłowym w tym transport towarów w paletach, transport bagażu itlp. na terenie portu lotniczego

OFERUJEMY
Długotrwała umowa o pracę z niemieckim   pracodawcą .
Praca jest stacjonarna bezpośrednio u pracodawcy
Czas pracy: w godzinach wczesno porannych , lub nocnych w zależności od potrzeb ok. 180 do 200 godz./ mies.
Płaca miesięczna  od 2000 E netto i wyżej w zależności od doświadczenie, oraz przygotowania

Ubezpieczenie  pracownicze i płatne urlopy

Wymagania:

    Wyuczony zawód i doświadczenie jako Operator wózka widłowego minimum 3 lata ,

 komunikatywna znajomość języka niemieckiego,  oraz wiek do 45 lat!!!!!!!! Tak wymaga pracodawca

  Najlepiej  własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
  Gotowość do pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)
  Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

 UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikować

Zakwaterowanie zapewnione płatne od 300 E miesięcznie

Wypłata wszystkich nadgodzin

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw,  i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy14 948

ul.J.Kilinskiego 68 a

22-400 Zamość
[zobacz tel] , [zobacz tel]
Czynne pon-piątek 9-17

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA