Kierowca/operator wózka widłowego

2021-02-10 ID OFERTY: 691
  • Personel Konsulting (zobacz więcej)

    Niemcy, Landshut

    • wszystkie
    • pełny etat
Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiego  zakładu usług transportowych   z okolic miasta Landshut osoby na stanowisko Kierowca /Operator wózka widłowego.
 
Opis / Obowiązki:
Praca polega na wykonywaniu usług transportowych wózkiem widłowym w tym transport towarów w paletach, transport bagażu itlp. na terenie portu lotniczego


OFERUJEMY
Długotrwała umowa o pracę z niemieckim   pracodawcą .
Praca jest stacjonarna bezpośrednio u pracodawcy
Czas pracy: w godzinach wczesno porannych , lub nocnych w zależności od potrzeb ok. 180 do 200 godz./ mies.
Płaca miesięczna  od 2000 E netto i wyżej w zależności od doświadczenie, oraz przygotowania
 
Ubezpieczenie  pracownicze i płatne urlopy
 


Wymagania:

    Wyuczony zawód i doświadczenie jako Operator wózka widłowego minimum 3 lata ,

 komunikatywna znajomość języka niemieckiego,  oraz wiek do 45 lat!!!!!!!! Tak wymaga pracodawca

  Najlepiej  własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
  Gotowość do pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)
  Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

 
 UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikować
 
 
Zakwaterowanie zapewnione płatne od 300 E miesięcznie


Wypłata wszystkich nadgodzin


Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw,  i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy14 948

ul.J.Kilinskiego 68 a

22-400 Zamość
516620061, 509 555 603
Czynne pon-piątek 9-17

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.