Obowiązki: - Operowanie urządzeniem (Koło Widokowe); - Obsługa techniczna oraz konserwacja obiektu; - Dbanie o bezpieczeństwo techniczne obiektu i użytkowników; - Wykonywanie bieżących napraw; - Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu; - Nadzór nad pracami prowadzonymi na obiekcie; - Nadzór nad prawidłową bieżącą eksploatacją obiektów: - Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych. Wymagania: - Doświadczenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub konserwatora urządzeń (elektronarzędzi, maszyn); - Wykształcenie techniczne; - Komunikatywna znajomość języka angielskiego; - Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy i święta; - Mile widziane doświadczenie w pracy na wysokościach; - Mile widziane : uprawnienia konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego, uprawnienia SEP. Oferta: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - Podstawa + comiesięczna premia (łącznie 7 500 - 10 000 zł brutto/ msc ) - Okresowe premie uznaniowe; - Pakiet Opieki Medycznej; - Karta MultiSport; - Perspektywa rozwoju (kurs SEP, kurs alpinistyczny, szkolenia).