Ślusarz / Spawacz (Pracownik metalurgiczny)

2024-01-25 ID OFERTY: 931804

Opis Stanowiska:

  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych, planów budowlanych oraz specyfikacji w celu określenia wymagań projektu.

  • Cięcie, kształtowanie i formowanie metalowych części przy użyciu narzędzi ręcznych, maszyn i specjalistycznego sprzętu, takiego jak piły, nożyce, hamulce i prasy.

  • Spawanie, lutowanie i hartowanie komponentów metalowych w celu montażu i produkcji konstrukcji lub produktów.

  • Doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami metalu, takimi jak stal, aluminium i miedź.

  • Umiejętność czytania i interpretacji technicznych rysunków oraz planów budowlanych.

  • Doświadczenie w pracy na statkach będzie dużym plusem.

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

  • Prawa jazdy kat. B (mile widziane własne auto).

  • Dobrej kondycji fizycznej.

  • Preferowane doświadczenie w pracy na statkach.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Wynagrodzenie (netto na tydzień): 650-700 netto.

  • Holenderską umowę o pracę.

  • Dokładne godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 6:45 - 16:30; Sobota 7:00 - 12:00.

  • Możliwe nadgodziny.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: 22 859 02 16

oraz przez e-mail: holandia@jobs.pl