13365 Mechanik ciężarówek

2024-04-26 ID OFERTY: 951097

Posiadasz spryt w rękach i pasjonujesz się ciężarówkami i / lub przyczepami? Cechuje Cię profesjonalizm, sumienność oraz pracowitość? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, oznacza to, że doskonale sprawdzisz się jako mechanik samochodów ciężarowych u jednego z naszych klientów.

Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Roosendaal

Jako członek zespołu, będziesz wykorzystywał swoje umiejętności mechaniczne i naprawiał wiele różnych typów ciężarówek. Jest to idealne stanowisko dla osoby z pozytywnym nastawieniem, doskonałymi umiejętnościami technicznymi i chęcią osiągnięcia sukcesu.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie rutynowych czynności konserwacyjnych na ciężarówkach, takich jak sprawdzanie akumulatorów i wymiana oleju

  • Sprawdzanie różnych części samochodów ciężarowych, w tym układów hamulcowych, łożysk kół i mechanizmów kierowniczych

  • Naprawianie ciężarówek przy użyciu różnych narzędzi i sprzętu, takich jak manometry, klucze pneumatyczne, sprzęt spawalniczy, śrubokręty i podnośniki

  • Sprawdzanie i testowanie urządzeń takich jak analizatory silnika, komputery podręczne i wykresy podwozia

  • Testowanie pojazdów w celu weryfikacji czy działają prawidłowo,  znalezienia problemów, określenia możliwych rozwiązań

  • W razie potrzeby wymiana części, zaworów, łożysk i przekładni oraz naprawa układów chłodzenia i ogrzewania pojazdu

  • Dokonywanie pomiarów emisji spalin

  • Upewnianie się, że części są zgodne ze specyfikacjami fabrycznymi

Wymagania dotyczące stanowiska:

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Elastyczność w zakresie godzin pracy

  • Własny samochód na dojazdy do / z pracy

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa € 16,31 brutto

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

  • Kontrakt holenderski

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Plan emerytalny

  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop (25 dni w roku)

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie