14728 Kierowca manewrowy CE (ciągnik terminalowy)

2024-04-26 ID OFERTY: 951116

Kierowca manewrowy CE (ciągnik terminalowy)

Nasz klient specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym, oferując swoim klientom szeroki zakres usług, w tym transport drobnicowy, niebezpieczny i chłodniczy.

Lokalizacja: Kontich

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz przewozić różnego rodzaju naczepy z parkingu do doku i z powrotem do centrum dystrybucji. Będziesz to robić za pomocą Terberga (ciągnika terminalowego), maszyny specjalnie wyposażonej do wykonywania tej pracy.  Będziesz komunikować się za pomocą radia pokładowego z działem planowania, który przekaże Ci Twoje zadania.

Praca od poniedziałku do piątku w różnych godzinach: 04:00-12:00 / 05:00-13:30 / 08:00-17:00 / 13:00-22:00. O godzinach pracy będziesz informowany co tydzień.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Niedoświadczeni kierowcy mile widziani

  • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 14,9585 € brutto + ARAB

  • Dodatki: 2,6518 €/dzień + 1,7835 €/godzina pracy nocnej

  • Kontrakt belgijski

  • Cotygodniowe wypłaty (około 650-700 € netto)

  • Płatne dni urlopu (21 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie