Blacharz samochodowy

2024-02-14 ID OFERTY: 935741

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Blacharz samochodowy Miejsce pracy: Schönbeck OT Plötzky, Berlin, Potsdam, NiemcyZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • praca w warsztacie samochodowym przy pojazdach powypadkowych (usuwanie wgnieceń, dziur z elementów karoserii i odnowienie skorodowanych obszarów)
 • dokonywanie napraw blacharskich oraz przygotowanie do lakierowania
 • przygotowanie powierzchni do lakierowania
 • demontaż i montaż części mechanicznych do naprawy części karoserii
 • wykonywanie pomiarów karoserii przed i po naprawie blacharskiej
 • przygotowywanie opisów i oględzin uszkodzonych samochodów

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe: blacharz, mechanik samochodowy
 • doświadczenie w pracy na podanym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub j. angielskiego
 • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
 • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - mile widziane

Oferujemy
 • umowę na niemieckich warunkach
 • zatrudnienie długoterminowe
 • stawkę 13€ brutto/h + dieta dzienna 38€-53€ (w zależności od doświadczenia)
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 2200€ -2500€ netto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
 • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
 • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
 • ubezpieczenie społeczne