Elektryk / elektromonter - całe Niemcy

2024-02-28 ID OFERTY: 938253

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działa jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących działalność związaną z branżą elektryczno-montażową. Naszym głównym celem jest udostępnianie pracowników z branży elektrycznej do wsparcia naszych niemieckich kontrahentów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Zatrudniamy pracowników z całej Polski.

Obecnie dla naszego niemieckiego kontrahenta  poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • ​praca przy instalacjach elektrycznych w budownictwie wielorodzinnym, biurowym, przemysłowym, przy szafach rozdzielczych i sterowniczych, fotowoltaice

Wymagania:

  • doświadczenie min. rok przy wykonywaniu prac elektrycznych (hale, domy, budynki użyteczności publicznej, firmy produkcyjne, fotowoltaika)

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w pracy​

  • dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe, kursy itp.

  • znajomość planów elektrycznych ​

  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • dodatkową premię za dobrą znajomość języka niemieckiego, angielskiego

  • umowę o pracę na polskich warunkach

  • wynagrodzenie na umowie B2B płatne w systemie 14/14

  • wynagrodzenie na umowie o pracę płatne do 10-ego każdego m-c

  • opłacone zakwaterowanie

  • godne warunki pracy i płacy

  • wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe

  • stawka zależna jest od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji i umiejętności, z każdym rozmawiamy indywidualnie.
    Bonus 100 € za polecenie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV oraz kserokopii świadectw potwierdzających posiadane uprawnienia oraz certyfikaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ekt Instal z siedzibą w 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 2d/3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, oraz  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))